You are currently viewing Rowerowy maj

Rowerowy maj

Nasze przedszkole po raz kolejny bierze udział w kampanii „Rowerowy Maj”. Serdecznie zapraszamy do aktywnego włączenia się w tegoroczną edycję kampanii. Zasady udziału w kampanii są proste: przez cały maj zachęcamy przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, aby codziennie docierali do swoich placówek w sposób aktywny – na rowerze, deskorolce, rolkach, wrotkach lub hulajnodze (z wyłączeniem hulajnóg elektrycznych). Zakładamy, że dystans, który mają przejechać dzieci przedszkolne to, co najmniej 300 metrów. Trzylatki mogą podróżować w foteliku rowerowym rodziców.

Regulamin kampanii – link poniżej

Każdy uczestnik otrzyma książeczkę, w której codziennie za aktywny przejazd będzie wklejał naklejki. Za zebrane naklejki będzie można odebrać nagrody indywidualne.  

Na zakończenie przewidziane są nagrody dla najaktywniejszej grupy i przedszkola.

Zachęcamy do aktywnego udziału.