Drodzy  Rodzice!

Rada Rodziców 2022/2023 wita Was w nowym roku przedszkolnym!

Angażujemy się w życie i działanie naszego Przedszkola, reprezentując Was i dzieci oraz wspierając Panią Dyrektor oraz pracowników przedszkola, w jak najlepszym organizowaniu czasu dla naszych przedszkolaków.

Mamy świadomość, że przedszkole nie dysponuje wystarczającym budżetem, aby zapewnić dzieciom odpowiednio bogatą ofertę kulturalną, muzyczną czy sportową, dlatego staramy się uzupełnić te działania w ramach środków przekazywanych przez Was na Radę Rodziców.

Środki zgromadzone w ramach Funduszu Rady Rodziców pozwalają realizować aktywności dla Wszystkich Przedszkolaków, dlatego też chcielibyśmy podziękować Wam za dotychczasowy wkład w jego tworzenie i zaprosić do współpracy w bieżącym roku 2022/2023.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu finansowemu mogliśmy w ubiegłym roku zrealizować ze środków Funduszu Rady Rodziców takie aktywności jak:

• teatrzyki i koncerty, ok.  2 w miesiącu;
  • dzień kropki;
  • dzień jesieni
  • prezenty na Mikołajki, wizyta Mikołaja;
  • bal karnawałowy;
  • Dzień Dziecka;
  • olimpiada sportowa;
  • piknik rodzinny;
  • pożegnanie najstarszej grupy;
  • zakup dodatkowych materiałów do projektów artystycznych w grupach.

Jak możecie wspierać Radę Rodziców?

Zachęcamy do dobrowolnych wpłat na Radę Rodziców:

• Nr konta (Santander): 11 1090 1043 0000 0001 5157 8770
  • Uwaga: w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka / nazwę grupy / miesiąc, za który płacimy.

Wpłaty można nadal dokonywać gotówką u Pani Magdaleny Szymańczyk, Kierowniczki Gospodarczej Przedszkola nr 151, ale oczywiście preferujemy wpłaty bezpośrednio na konto.

Będziemy wdzięczni za uzupełnienie Deklaracji (dostępne u wychowawców), co umożliwi nam sprawne zaplanowanie działań na rzecz wszystkich dzieci w tym roku przedszkolnym.

Skontaktujcie się z nami!

Jeżeli macie pytania, pomysły lub chcielibyście się zaangażować w pracę Rady Rodziców – zapraszamy do kontaktu!

Nasz e-mail to: rrzaciszna@gmail.com

Nasze komunikaty zawieszamy również na tablicy RR przy sali Pszczółek.

Pozdrawiamy,

Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 151